پارس دیتا
کد: KB-PM-FA-9
زمان انتشار: شنبه 7 شهریور 1394

تفاوت توسعه و ارتقا محصول در پنل اعضای پارس دیتا

  در پنل اعضای پارس دیتا و در بخش محصولات، دو امکان برای افرادی که دارای محصولات پارس پورتال و یا پارس ساپورت هستند با نام های توسعه و ارتقا فراهم شده است. کارایی هر یک از این امکانات متفاوت می باشد. در این دانشنامه به بررسی این تفاوت ها می پردازیم.
 • توسعه محصول: هریک از نرم افزارهای پارس پورتال و پارس ساپورت دارای امکانات، ماژول ها و ویژگی های متعددی می باشند که استفاده از هریک از آنها منوط به خریداری امکان مورد نظر می باشد. به عنوان مثال استفاده از فروشگاه در پکیج شخصی پارس پورتال ممکن نیست. در نتیجه در صورت نیاز کاربری که پکیج شخصی دارد، به فروشگاه، باید علاوه بر خرید ماژول فروشگاه پکیج خود را نیز به پکیج تجاری و یا سازمانی تغییر دهد، دقت کنید این تغییر در همان ورژن نرم افزار انجام می گردد. در نتیجه به مواردی که به نرم افزار کاربر افزوده می شود، بدون آنکه کاربر ورژن خود را به ورژن بالاتر نرم افزار تغییر دهد، توسعه محصول گفته می شود.
  برای توسعه محصول در ابتدا باید در پنل اعضا، وارد بخش محصولات شوید:

 • روی دکمه توسعه کلیک کنید:

 • پس از ورود به بخش توسعه، تمام گزینه های مربوط به پکیج خریداری شده شما در دسترس قرار دارد و می توانید هریک از ماژول ها و پکیج های مورد نیاز را انتخاب نمایید، در بخش مشخصات محصول نیز می توانید امکانات فعلی خود را مشاهده نمایید:

 • پس از کلیک روی دکمه ادامه، جزییات سفارش نمایش داده خواهد شد و امکان پرداخت وجه سفارش از طریق اعتبار و نیز از طریق درگاه آنلاین فراهم شده است.

 • ارتقا محصول: برخی ویژگی ها و امکانات در ورژن های بالاتر نرم افزار افزوده شده و قابل استفاده است، در نتیجه برای استفاده از آنها لازم است که نرم افزار به ورژن بالاتر ارتقا یابد، هنگام ارتقای نرم افزار مبلغ ما به التفاوت دو ورژن باید پرداخت گردد.
  جهت ورود به بخش ارتقا می بایست از طریق بخش محصولات روی دکمه ارتقا کلیک کرد:

 • پس از انتخاب ورژن بالاتر پرداخت مبلغ از طریق اعتبار و یا درگاه آنلاین امکان پذیر است:

آخرین بروزرسانی: شنبه 7 شهریور 1394 14:07:04