پارس دیتا
کد: KB-PM-FA-2
زمان انتشار: دوشنبه 2 بهمن 1391

ثبت نام در پارس دیتا

جهت استفاده از کلیه امکانات و همچنین سفارش محصولات و خدمات پارس دیتا، ابتدا لازم است با مراجعه به آدرس https://members.parsdata.com ثبت نام نموده و یا در صورتی که قبلا ثبت نام نموده اید با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور خود، وارد پنل شوید.
 • با ورود به آدرس https://members.parsdata.com صفحه زیر را مشاهده خواهید نمود که دارای دو بخش اصلی "ورود اعضا" و "کاربر جدید" می باشد.
  اعضاء
 • در صورتیکه قبلا عضو شده اید، پست الکترونیک(شناسه کاربری) و رمز عبور خود را وارد نمایید و بر روی دکمه "ورود" کلیک کنید تا وارد پنل کاربری خود شوید.
  ورود اعضاء
 • در صورتیکه قبلا حساب کاربری ایجاد ننموده اید، از طریق لینک ثبت نام موجود در https://members.parsdata.com وارد صفحه ای خواهید شد که میتوانید عضو پارس دیتا شوید. تنها کافیست نام و نام خانوادگی و پست الکترونیک خود را در این قسمت وارد نمائید و بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
  ثبت نام
 • پیغامی مبنی بر اینکه "مشخصات کاربری به ایمیل شما ارسال شده است،حداکثر تا 5 روز آینده اولین ورود خود به کنترل پنل را انجام دهید در غیر اینصورت ثبت نام لغو خواهد شد" را مشاهده خواهید نمود.
  اطلاعات کاربری
 • سپس به ایمیل خود مراجعه کرده و شناسه کاربری، کلمه عبور و آدرس ورود به کنترل پنل خود را دریافت نمائید و اولین ورود خود به سیستم را انجام دهید تا حساب کاربری شما فعال شود.
  اطلاعات کاربری
آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 10 آبان 1396 12:07:58