پارس دیتا
کد: KB-WP-C2-FA-184
زمان انتشار: چهارشنبه 15 مرداد 1399

ثبت و فعالسازی دامنه های app.

دامنه .App یا پسوند .App که اختصار کلمه Application می باشد؛ یکی از پسوندهای دوست داشتنی برای ثبت دامنه می باشد و خیلی از کسب و کارهای آنلاین علاقه دارند دامنه بیزنس خود را با این پسوند به ثبت برسانند و بتوانند برای اپلیکیشن خود استفاده نمایند.

چرا دامنه .APP ثبت نماییم؟


امکان ثبت دامنه های منحصر به فرد

نام دامنه مسئله خیلی مهمی است که شما باید به آن توجه داشته باشید. به دلیل جدید بودن این دامنه شما میتوانید بهترین اسم ها را از آن خود نمایید. با دامنه .app اسم محصول و شرکتتان را به راحتی ثبت نمایید و منحصر به فرد بمانید.


به راحتی در ذهن ها باقی بمانید

با استفاده از نام های منحصر به فردی که میتوانید توسط دامنه .app ثبت نمایید همیشه در ذهن ها باقی خواهید ماند و مخاطبانتان راحت تر اپلیکیشن شما را پیدا خواهند نمود.


مخاطبان را درگیر کنید

با استفاده از دامنه .app مخاطبانتان را از اخبار جدید اپلیکیشن خود باخبر سازید و آنها را برای دانلود اپلیکیشن هدایت نمایید و با آنها تعامل بیشتری برقرار نمایید.


خوب است بدانیم که برای فعال شدن دامنه های APP. به SSL نیاز داریم. برای استفاده از دامنه app می بایست برای میزبانی خود از ssl استفاده نمایید که آیا می بایست از شرکت های ارائه دهنده تهیه نمایید و یا از dns های cloudflare استفاده نمایید که ssl رایگان نیز ارائه می دهد.

پروتکل (SSL (Socket Secure Layer ، یک استاندارد وب برای کدکردن اطلاعات بین کاربر و وب سایت می باشد. اطلاعاتی که توسط یک اتصال SSL مبادله می شوند بصورت کد شده ارسال می گردند و بدین ترتیب اطلاعات مبادله شده از دزدیده شدن یا استراق سمع محافظت می شوند. SSL برای شرکتها و مشتریان این امکان را فراهم می نماید که بتوانند با اطمینان اطلاعات خصوصی شان را مانند شماره کارت اعتباری، به یک وب سایت بطور محرمانه ارسال نمایند. برای برقراری یک اتصال SSL به Web Server Certificateها نیاز می باشد.

در نتیجه امنیت اطلاعات شما و کاربرانتان تضمین شده است.


چگونه SSL رایگان کلودفلر را برای دامنه های APP. فعال نماییم؟

1-وارد اکانت خود در cloud flare شوید.

"https://dash.cloudflare.com/"

2-در قسمت "SSL/TLS" دقت نمایید تا گزینه "Off (not secure)" فعال نباشد.

جهت مشاهده آموزش ایجاد اکانت cloud flare کلیک نمایید.

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 مرداد 1399 9:24:11