پارس دیتا
کد: KB-WP-C2-FA-181
زمان انتشار: سه‌شنبه 27 خرداد 1399

قوانین دامنه های tel.

از 3 نوامبر 2008 میلادی شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند آدرس‌های وب خود را تحت tel. ثبت نمایند. این دامنه جدید که اطلاعات تماس را مستقیماً در "سیستم نامگذاری دامنه" یا Domain Name System کدگذاری می‌نماید، می‌تواند به صورت یک دفتر تلفن اینترنتی عمل نماید. یک دامنه tel. به اطلاعات شرکت ها، سازمان‌ها و افراد مرتبط دسترسی می‌دهد. این اطلاعات شامل شمارهٔ تلفن، لینک به سایت‌های وب، صفحات شرکت یا فرد در شبکه‌های اجتماعی مثل Facebook یا MySpace، آدرس‌های پست الکترونیک، اسامی پیام‌های فوری و حتی هویت‌های مجازی افراد در Second Life یا بازی‌های Xbox Live می‌باشد.

آشنایی با ویژگی‌های دامنه‌ TEL.

  • مدیریت دامنه

    برای ورود به پنل دامنه های .tel وارد لینک ذیل شوید.

    "https://www.managemy.tel"

    در صورتیکه برای اولین بار می باشد که میخواهید وار پنل شوید و یا نام کاربری و کلمه عبور خود را فراموش نموده اید بر روی گزینه "?Forgotten your password" کلیک نمایید تا اطلاعات برای ایمیل مالکیت دامنه ارسال گردد.

  • پس از ورود به پنل دو قسمت وجود دارد قسمت اول "Dashboard" می باشد که صفحه اصلی برای ثبت و یا ویرایش اطلاعات تماس شما می باشد در این قسمت شما می توانید اطلاعاتی از قبیل ثبت Logo، اطلاعات شرکت، تصویر، اطلاعات تماس و اطلاعات صفحات وب و صفحات اجتماعی و فایل Pdf و غیره را قرار دهید.
  • در قسمت "Design" می توانید صفحه خود را بصورت اختصاصی تغییر دهید در این قسمت می توانید تغییرات صفحه اصلی تصویر پس زمینه و رنگ آن و تغییرات آیکون ها و غیره را انجام دهید.
آخرین بروزرسانی: سه‌شنبه 27 خرداد 1399 9:12:17