پارس دیتا
کد: KB-SF-K1-FA-1
زمان انتشار: یکشنبه 17 مرداد 1400

ثبت دامنه رایگان ir با استفاده از کد تخفیف

ثبت دامنه رایگان پارس دیتا ویژه دامنه های ir. می باشد. در این سرویس، کاربران با وارد نمودن کد تخفیف اعلام شده توسط پارس دیتا در مراحل ثبت دامنه، می توانند دامین ir مورد نظر خود را برای مدت یکسال بصورت رایگان ثبت نمایند.
 • وارد كنترل پنل اعضاء پارس ديتا شويد. چنانچه عضو نیستید برای ایجاد عضویت اینجا کلیک کنید(ثبت نام رایگان است).
 • بر روي "دامنه و میزبانی" در سمت راست كنترل پنل كليك كنيد. با ورود به صفحه دامنه و میزبانی بر روی آیکن "ثبت دامنه" کلیک نمایید.
  دامنه رایگان
 • پس از ورود به صفحه ثبت دامنه، نام دامنه مورد نظر خود را وارد نموده و تنها پسوند "ir." را در حالت انتخاب قرار دهید و سایر پسوندها را از انتخاب خارج نمایید. با فشردن دکمه "!GO" وارد مرحله دوم خواهید شد.
  دامنه رایگان
 • در این مرحله Whois دامنه وارد شده گرفته می شود و در صورت آزاد بودن دامنه پیغامی مبنی بر آزاد بودن ثبت دامنه و انجام ادامه مراحل ثبت، ظاهر خواهد شد. دکمه "ادامه" را فشار دهید.
  در صورتی که دامنه مورد نظر قبلا ثبت شده باشد، پیغامی مبنی بر آزاد نبودن دامنه ظاهر می شود. در این حالت باید نام دیگری برای دامنه انتخاب نمایید.
  دامنه رایگان
 • در این مرحله لازم است کد تخفیفی که توسط شرکت پارس دیتا اعلام شده است در فیلد "کد تخفیف" وارد شده و کلید "تایید" فشرده شود.
  دامنه رایگان
 • در این هنگام کد وارد شده بررسی می شود و در صورت تایید صحت کد، پیغامی مبنی بر پذیرفته شدن کد تخفیف نمایش داده می شود.
  با وارد نمودن کد تخفیف، در صورت صحیح بودن کد، عبارت "1 سال (0 ریال)" در ستون "مدت" نمایش داده می شود.
  دامنه رایگان
  همچنین لازم است در این مرحله اطلاعاتی از قبیل نام، نام خانوادگی، تلفن، ایمیل، کد ملی و ... وارد شوند.
  در صورت عدم تکمیل صحیح فیلد کد ملی، دامنه شما توسط سازمان ثبت دانشهای بنیادی (NIC) تایید نخواهد شد و شما نمی توانید از این دامنه استفاده نمایید.
 • در مرحله 4 می توانید در صورت تمایل نسبت به تهیه میزبانی برای دامنه خود اقدام نمایید. همچنین در این بخش Name Server ها مشخص می شوند. دکمه "ادامه" را فشار دهید.
  توجه داشته باشيد که در این بخش باید از Name Server های valid استفاده نمایید و در صورتی که NS خاصی مد نظر شما نیست می توانید Ns1.parsdata.com و Ns2.parsdata.com را به عنوان Name Server هاي دامنه قرار دهيد.
  دامنه رایگان
 • در این قسمت گزارشی از آیتم های انتخاب شده نمایش داده می شوند. با فشردن دکمه "پایان" مراحل ثبت دامنه به پایان خواهد رسید.
  دامنه رایگان
 • در این مرحله دامنه شما ثبت شده است و پس از تایید نهایی سازمان ثبت دانشهای بنیادی (NIC) دامنه شما قابل استفاده خواهد بود.
  دامنه رایگان
آخرین بروزرسانی: یکشنبه 14 شهریور 1400 14:47:17