پارس دیتا
کد: KB-WP-C2-FA-134
زمان انتشار: شنبه 14 اردیبهشت 1398

نحوه استفاده از AnyDesk

نرم افزار AnyDesk ازجمله نرم افزارهای بسیار آسان و پرکاربر در مقوله ریموتینگ بین سیستم ها می باشد که در ساده ترین تا حرفه ای ترین حالت می توان از آن استفاده نمود. با توجه به اینکه نرم افزار نیازی به نصب ندارد و در همان زمان دانلود می گردد و با یک کلیک بر روی آن فعال سازی انجام می گردد. در ادامه آموزشی ساده از این نرم افزار ارائه می گردد. آموزش استفاده آسان از Any Desk می تواند راهنمای جامع و البته ساده ای برای تمام کسانی باشد که بخشی از کار خود را با ریموت بر سیستم ها انجام می دهند.


    آموزش استفاده آسان از AnyDesk :

    • ابتدا نرم افزار را دانلود نمایید.
    • بر روی نرم افزار کلیک نمایید تا فعال شده و امکان ریموت را به شما بدهد.
    • در پنجره باز شده شما می توانید id خودتان را مشاهده نمایید و در زمانی که قرار است بر روی سیستم شما ریموت زده شود آن را اعلام نمایید در زیر آن هم قسمتی برای ورود id سیستمی که قرار است برروی آن ریموت زده شود قرار دارد.
    • در زمان اتصال به سیستم می توان به راحتی برای اتصال ریموت، پسورد ایجاد گردد و همین طور این نرم افزار از سیستم ریموت شونده بابت اتصال اجازه خواهد گرفت، در همان زمان نیز اجازه دسترسی به شنیدن صدای سیستم، اجازه و دسترسی کنترل سیستم، استفاده از کلیپ بورد و قابلیت بستن و عدم استفاده از صفحه کلید و اشاره گر موس را به سیستمی که ریموت می شود را می دهد.
آخرین بروزرسانی: شنبه 14 اردیبهشت 1398 9:29:29