پارس دیتا
کد: KB-WP-C2-FA-208
زمان انتشار: یکشنبه 30 آذر 1399

روش حذف message های دایرکت ادمین

Message System دایرکت ادمین یکی از پرکاربردترین امکانات کنترل پنل دایرکت ادمین است که به ما در مورد مشکلات سرور ، اطلاعات سرویس ها ، اتمام بک آپ گیری یا ریستور آن، اطلاعیه حمله brute force پیام ارسال می کند. پس از مدتی این تعداد پیام های Message System دایرکت ادمین بسیار زیاد می شود و مدیریت این پیام ها بسیار سخت می گردد، تا چندی پیش حذف کردن پیام های دایرکت ادمین کاری تقریبا دشوار بود و نمی توانستیم تمام آنها را از رابط کاربری دایرکت ادمین حذف نماییم، اما با آپدیتی که دایرکت ادمین ارائه داد این مشکل رفع گردید و بسیار راحت می توان پیام های دایرکت ادمین را در کمتر از چند ثانیه به صورت دلخواه خود حذف نمایید.

حذف پیام های دایرکت ادمین :

  • برای حذف پیام های دایرکت ادمین به admin level مراجعه نمایید و از سمت راست بالای صفحه گزینه "Messages" را انتخاب نمایید در این صفحه پیام های ارسال شده به صورت لیست شده نمایش داده می شود در بالای صفحه سمت راست "Clear Message System" را انتخاب نمایید.

  • در قسمت "Subject Contains" شما باید عنوان کلیدی که قصد دارید پیام های آن را حذف نمایید را وارد نمایید در غیراینصورت گزینه "Anything" را انتخاب و روی "Clear" کلیک نمایید.

حذف پیام های دایرکت ادمین از طریق ssh :

    با دستور زیر تمام پیام های دایرکت ادمین حذف خواهد شد:

    cd /usr/local/directadmin/data/tickets
    rm -rf *
آخرین بروزرسانی: یکشنبه 30 آذر 1399 9:52:36