پارس دیتا
کد: KB-SW-C2-FA-33
زمان انتشار: چهارشنبه 9 تیر 1395

نحوه مشاهده Web Usage Log و Web Error Log از طریق کنترل پنل DirectAdmin

یکی دیگر از امکاناتی که در پنل "DirectAdmin" موجود می باشد، وجود داشتن لاگ های "Full Error Log" و "Full Usage Log" می باشد، که این دانشنامه به شما کمک می نماید که بتوانید لاگ های مربوطه را رویت نمائید.
 
  • برای ورود به صفحه کنترل پنل DirectAdmin از آدرس http://yourdomain:2222 استفاده نموده سپس بعد از لود صفحه لاگین در قسمت مشخص شده، "Username"و "Password" را وارد و سپس بر روی "Login" کلیک نمائید.


  • پس از ورود به صفحه دایرکت ادمین برای دیدن لاگ هایی که در رابطه با حجم مصرفی و خطا های رخ داده در پنل می باشد را  می توانید از طریق گزینه  "Site Summary / Statistics / Logs " مشاهده نمائید .


  • پس از ورود به این بخش دو گزینه موجود می باشد که  "Full Error Log" و "Full Usage Log" است، که از طریق "Full Error Log" لاگ های مربوط به خطاهای رخ داده را مشاهده می نمائید و از طریق Full Usage Log لاگ های مربوط به حجم مصرف شده را می توانید بررسی نمائید.
      زمانی  که به روی گزینه "Full Usage Log" کلیک می نمائید، می توانید لاگ های مرتبط با حجم را مشاهده نمائید.

  • بعد از کلیک نمودن به روی "Full Usage Log" لاگ های مربوط به حجم مورد استفاده شما در پنل نمایان می شود. تصویر ذیل قابل رویت می باشد.


  • بعد از کلیک نمودن بر روی گزینه "Full Error Log"، لاگ هائی در رابطه با خطا های به وجود آمده در پنل را مشاهده می نمائید.


بعد از کلیک نمودن به روی "Full Error Log" لاگ های مربوط به خطا هایی که در پنل رخ داده است، نمایان می شود. 


آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 9 تیر 1395 9:19:42