پارس دیتا
کد: KB-WP-C2-FA-213
زمان انتشار: سه‌شنبه 18 خرداد 1400

استفاده از Plus Addressing در SmarterMail

قابلیت plus addressing به شما امکان فولدر بندی ایمیل های دریافتی بدون نیاز به تعریف و استفاده از رول های پیچیده در قسمت content filtering را می دهد. دقت نمایید برای استفاده از این قابلیت شما نیاز دارید با استفاده از اکانتی که دارای دسترسی domain administrator می باشد اقدام به لاگین به سرویس نمایید.

  فرض کنید آدرس ایمیل شما example@example.com می باشد و شما از آدرس های مختلفی ایمیل دریافت می نمایید و می خواهید ایمیل های شرکتی با نام ABCD را در یک فولدر خاص دریافت نمایید.

 • برای فعال سازی این ویژگی نیاز می باشد در وب میل در قسمت "settings" بر روی "account settings" کلیک نموده و سپس در تب "plus addressing" تیک قسمت "Enable plus addressing" را فعال نمایید.

  در زمان فعال سازی این قابلیت ، 3 گزینه را مشاهده می نمایید:

  - گزینه "Move to folder" به این معنی است که در صورت وجود فولدر ایمیل آدرس های مورد نظر در فولدر مربوطه قرار گیرند.
  - گزینه "Move to folder (if it exists)" به این معنی می باشد که ایمیل ها در صورت وجود فولدر به آن منتقل شوند در غیر این صورت ایمیل ها در اینباکس قرار گیرند.
  - گزینه "Leave in Inbox" نیز به معنی قرار دادن ایمیل ها در اینباکس می باشد.

 • جهت ایجاد فولدر در قسمت مدیریت ایمیل ها مانند تصاویر زیر عمل نموده و اقدام به ایجاد یک فولدر نمایید.

  نکته مهم جهت استفاده از قابلیت Plus addressing نام فولدر مورد نظر می باشد . همانطور که در ابتدا ذکر گردید آدرس ایمیل شما example@example.com می باشد و شما از شرکتی با نام abcd ایمیل دریافت می نمایید، برای هدایت خودکار ایمیل ها می بایست از ترکیب زیر استفاده نمایید: ابتدا یوزرنیم شما و سپس نام شرکت مورد نظر که در ایمیل نیز موجود است قرار داده شده است.

  "Example+abcd@example.com"

 • حال فرض کنید شما از آدرس abcd ایمیل هایی با محتوای متفاوت دریافت می نمایید و قصد فیلتر آنها به صورت اتوماتیک را دارید. در این صورت کافیست نام فولدر همراه با یک "/" ایجاد شود.


  "Example+sale/abcd@example.com"

آخرین بروزرسانی: سه‌شنبه 18 خرداد 1400 10:01:19