پارس دیتا
کد: KB-SW-C2-FA-96
زمان انتشار: چهارشنبه 8 خرداد 1398

نحوه فعال نمودن نمایش کلیپ بورد در Outlook

یکی دیگر از قابلیت های نرم افزار Office بخش Clipboard آن می باشد، مزيت Office در مقايسه با Clipboard ويندوز در اين می باشد که امکان ذخیره سازی 24 آيتم را دارد. اين ابزار مفید در تمام نرم افزارهاي کاربردي اصلي آفيس نيز کارایی دارد، بنابراين مي توانيد 24 آيتم را از يک صفحه گسترده Excel کپي نموده و سپس آنها را در Word وارد نمایید. Clipboard آفيس به طور پیش فرض قابل مشاهده نمی باشد، برای فعال سازی Clipboard در نرم افزار OutLook می توان به شرح ذیل اقدام نمود.
  • همانطور که در تصویر قابل مشاهده می باشد ابتدا روی آیکون اشاره شده کلیک نمایید، از Menu باز شده گزینه "More Commands" را انتخاب نمایید.
  • سپس قسمت "Choose Commands From" را روی گزینه "All Commands" قرار داده و در کادر زیر آن گزینه "Clipboard" که کنار آن یک آیکون هم نمایان می باشد را انتخاب و روی گزینه "Add" کلیک نمایید سپس روی گزینه "Ok" کلیک نمایید.
  • پس از تنظیمات انجام شده گزینه Clipboard در بالای صفحه سمت راست نمایان می گردد، زمانی که روی آن کلیک نمایید، کنار نرم افزار OutLook قسمت Clipboard قابل رویت می باشد که جهت خالی نمودن آن می بایست به روی گزینه "Clear All" کلیک نمایید و برای الصاق Clipboard جدید به روی گزینه "Paste All" کلیک نمایید.
آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 8 خرداد 1398 9:43:12